poštovné zdrama   POŠTOVNÉ ZDARMA
vzorky zdrama   VZORKY ZDARMA
osobní odběr   OSOBNÍ ODBĚR
telefonické objednávky   OBJEDNÁVKY A DOTAZY I TELEFONICKY


Certifikáty

V naší nabídce naleznete produkty s těmito certifikáty:


BDIH certifikát        Ecocert certifikát        Vegan certifikát
               
               
Humane Cosmetics Standard certifikát        NaTrue certifikát        Certifikovaná přírodní kosmetika
               
               
Certifikovaná přírodní kosmetika Bio        Soil Association Certification Limited        Fair Trade certifikátBuďme v kontaktu i na internetu


Čtěte blog   Čtěte blog...
   
Facebook   Podělte se o názory na Facebooku...
   Statistiky webu


TOPlist  

tisk tisk

Hnědá - henna barva, 100 g, Henné Color

142 Kč (vč. DPH)Stručně a jasně:

1.) Hena prášková = permanentní barva. Nechytá na chemicky poškozený vlas. Jestli patříte do skupiny chemicky barvených nebo trvalených, tak přejděte na kategorii přelivů, kde najdete podrobné povídání k Vašemu barvení henou. To stejné ovšem platí i pro 1. barvení šedin.

2.) Hena nezesvětlí vlasy. Melír s ní neuděláte.

3.) Zezelenání vlasů nehrozí pokud budete dodržovat níže uvedené instrukce. Vlasy mohou zezelenat pouze v případě barvení šedin nebo peroxidového odbarvení vlasů v kontaktu s černou henou. Černá hena je jediná, která se na šedivé vlasy nepoužívá (....ačkoli mám dvě zákaznice, které se vymykají pravidlu. Obě jsou už úplně bělovlasé a používají černý přeliv. Vlasy mají krásně černé...).

4.) Intenzita a sytost barvy je odvislá od řady faktorů:
- struktura vlasu (obecně - čím jemnější, tím lépe chytají barvu)
- čím častěji a delší dobu henu používáte, tím je barva sytější a méně se vymývá
- velmi důležitá je i fáze měsíce... zní to možná dost čarodějnicky, ale je to léty potvrzená praxe, pravidlo zní: čím více se měsíc blíží úplňku, tím lépe hena drží.
- nebarvěte si vlasy v období menstruace, nechytnou.

5.) Pomluvy, že hena ničí vlasy a že se po ní lámou? Hloupost!!! Jsou to skutečně jen pomluvy. Barvím se už asi 5 let a kvalita vlasů se mi naopak viditelně zlepšila.

Návod na použití:

Množství? Podle oka....ale odhadem.... jemné vlasy na mikádo spotřebují 3/4 krabičky.

Připravte si igelitovou čepici a rukavice. Po umytí vlasů si mastným krémem ošetřete čelo, uši a krk (prostě všechnu kůži, která může přijít do kontaktu s barvou a nechcete ji mít obarvenou). Ze starého prostěradla nebo z něčeho postradatelného co máte po ruce si nastříhejte široké pruhy a větší čtverce pro udržování teplého zábalu. Pruhy jsou praktické zejména pro pevné ovázání lemu čepice, tak aby barva nevytíkala ven.

Prášek dejte do staré misky nebo kastrůlku. Zalijte vařící vodou, případně můžete i kraťounce povařit. Konzistence je jako řidší krupicová kaše. Přidejte šťávu asi z poloviny citronu. Barvu nanášejte co nejteplejší, ale ne vařící :-))) na umyté ještě lehounce vlhké vlasy. Naneste ji nejprve ke kořínkům a jemně kašičku vmasírujte. Posléze henu naneste po celé délce vlasů. Po obarvení vlasy zabalte do igelitové čepice a zabalte do připravených pruhů látky a ručníků, tak aby barva nevytíkala a držela se v teple. Čím větší teplo po delší dobu tím lépe hena chytne. Bravu nechte na vlasech 3 - 8 hodin. Čím delší dobu tam bude, tím lépe obarví.

Množství: 100 g

Složení: 100% rostlinné. Hena + komponent podle typu barvy (viz. dále). Různých barevných odstínů se dosahuje přidáním dalších přírodních produktů, jako např.: slupek z ořechů, heřmánku, indiga, apod..

Výhody: Henné color jsou oproti Logoně podstatně levnější. Chytají podstatně lépe než běžně dostupné "české" heny.

Nevýhody: Oproti Logoně jsou namleté více na hrubo. Pro dobré probarvení je zapotřebí nechat je na vlasech déle než Logonu. Osobně mi chytají až po 6 - 8 hodinách a to mám jemné vlasy. Balení neobsahuje rukavice ani čepici.

Náš tip: Utíkejte do zeleniny a kupte si citron! Budete jej potřebovat...

Certifikace:

Výrobce: Henné Color, Francie

Máte další otázky?

Pro dotaz použijte následující formulář.

Vaše jméno:

Email

Specifikujte svůj dotaz, prosím. Hnědá - henna barva, 100 g, Henné Color:


Opište číslo z obrázku
code


Cestaprirody.cz je provozována na hostingu BlueBoard.

Poznejte složení kosmetiky. Hledáte přírodní kosmetiku? Regeneraci pleti poskytuje růžová voda. Šetrné mytí těla i vlasů umožňuje lávová zem.
Nabízíme informace o certifikované přírodní kosmetice. Organismus posílí rakytníkový olej. Účinný přírodní deodorant je deokrystal.