poštovné zdrama   POŠTOVNÉ ZDARMA
vzorky zdrama   VZORKY ZDARMA
osobní odběr   OSOBNÍ ODBĚR
telefonické objednávky   OBJEDNÁVKY A DOTAZY I TELEFONICKY


Certifikáty

V naší nabídce naleznete produkty s těmito certifikáty:


BDIH certifikát        Ecocert certifikát        Vegan certifikát
               
               
Humane Cosmetics Standard certifikát        NaTrue certifikát        Certifikovaná přírodní kosmetika
               
               
Certifikovaná přírodní kosmetika Bio        Soil Association Certification Limited        Fair Trade certifikátBuďme v kontaktu i na internetu


Čtěte blog   Čtěte blog...
   
Facebook   Podělte se o názory na Facebooku...
   Statistiky webu


TOPlist  

tisk tisk

Shikakai powder - přírodní bylinný práškový šampon - vyživuje, regeneruje, proti lupů, podporuje růst a zdravou funkci vlasů, 100 g, Ayumi Naturals

99 Kč (vč. DPH)Shikakai Powder se používá jako přírodní šampon pro všechny typy vlasů kromě vlasů odbarvených, velmi světle blond a vlasů výrazně mastných. Shakaki je naopak geniální výrobek pro vlasy, suché, lámavé, slabé, jemné, bez života, vlasy řídké a náchylné na tvorbu lupů. Shikakai posiluje vlasové kořínky a výrazně podporuje růst vlasů. Vlasy jsou po mytí, pevné, lesklé a kvalitně umyté. Vůně šamponu je přirozená a připomíná vůni sušených švestek.

Doporučujeme kombinovat s kondicionérem Amla Powder. Účinky obou rostlin se doplňují.

Shikakai (Acacia concinna) je keř rostoucí na teplých, suchých pláních jihoasijských zemí. Jde o velmi hojně zastoupenou rostlinu zejména v Indii. Lidé, kteří měli přístup k tomuto keři - stromu, používali plody tohoto stromu k mytí vlasů. Plodem jsou lusky, ty se sbírají suché a mele se z nich prášek. Lusky jsou bohaté na saponiny (které způsobují velmi dobré mycí vlastnosti tohoto produktu). Název Shikakai se nejčastěji překládá jako "ovoce pro vlasy".

Velmi zajímavé jsou studie, které potvrzují velmi dobré antimykotické a antibakteriální vlastnosti výtažků ze Shikakai. Zde je pravděpodobně původ legendárního účinku při léčbě lupů.


Posiluje vlasové kořínky
Působí proti tvorbě lupů
Je zcela přírodní
Zvyšuje kvalitu i zdravý vzhled vlasů

 

Název anglicky: Shikakai Powder
Botanický název: Acacia concinna

Příprava šamponu:
Na středně dlouhé vlasy postačí 2 polévkové lžíce Shikakai prášku. Zalijte převařenou vodou, kterou necháte na 5 minut odstát. Umíchejte hladkou, krémovou pastu. Pastu naneste na mokré vlasy. Jemně ji vmasírujte do pokožky hlavy a po celé délce vlasů. Nechte 2- 5 minut působit. Poté spláchněte čistou vodou. Po mytí je vhodné použít kondicionér Amla Powder.

Upozornění: Shikakai lehce barví (odstín lehce do hněda). Při aplikaci raději používejte jednorázové rukavice, aby nedošlo k zabarvení suché pokožky rukou. Z tohoto důvodů také nedoporučuji používat Shikakai powder na odbarvené vlasy nebo vlasy velmi světle blond.

Pokud se Vám pasta dostane do očí, okamžitě oči vymývejte čistou vodou.

Množství: 100 g

Složení:
Acacia Concinna (Shikakai) 100%

Výhody:
Tento výrobek uvádím do naší nabídky až po své několikanásobné zkušenosti s tímto produktem. Mohu jen doporučit. Nečekala jsem, že Shiakaki i Amla mi prokáží tak dobrou službu!!! Jsem velmi spokojená a rozhodně si ráda dám práci a při každé možné příležitosti si myji vlasy těmito produkty. Toto ošetření vlasů je náročnější jak časově, tak finančně, ale výsledky za to stojí!!! :-)

Nevýhody:
Amla i Shikakai trochu barví. Je vhodné používat ochranné rukavice při aplikaci. Ostatní pokožka se mi při mytí nijak nezabarvila. Z tohoto důvodů také nedoporučuji používat Amla powder na odbarvené vlasy nebo vlasy velmi světle blond. Díky tomuto účinku mi však přijde, že moje barva vlasů je pěknější a živější. Nezměnil se mi tón mé vlastní barvy, ale jakoby se zvýraznil. Nicméně bez rukavic aplikaci nedoporučuji.

Náš tip: Amlu si přidávám do prášku při barvení hennou... cca 1 polévkovou lžíci na porci henny.

Certifikace:

Výrobce:
Ayuuri Natural FUDCO UK, vyrobeno v Indii

Máte další otázky?

Pro dotaz použijte následující formulář.

Vaše jméno:

Email

Specifikujte svůj dotaz, prosím. Shikakai powder - přírodní bylinný práškový šampon - vyživuje, regeneruje, proti lupů, podporuje růst a zdravou funkci vlasů, 100 g, Ayumi Naturals:


Opište číslo z obrázku
code


Cestaprirody.cz je provozována na hostingu BlueBoard.

Poznejte složení kosmetiky. Hledáte přírodní kosmetiku? Regeneraci pleti poskytuje růžová voda. Šetrné mytí těla i vlasů umožňuje lávová zem.
Nabízíme informace o certifikované přírodní kosmetice. Organismus posílí rakytníkový olej. Účinný přírodní deodorant je deokrystal.