Obchodní podmínky - stručně

Nabízíme stručný přehled našich obchodních podmínek a některé praktické informace navíc. Kompletní text obchodních podmínek, sestavený dle vzoru Asociace pro elektronickou komerci (APEK), je k dispozici zde: https://docs.cestaprirody.cz/podminky_obchodni.pdf.

Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, společnosti GLS a v rámci sítě odběrných míst Zásilkovna - pouze v rámci ČR a SR. Zaplatit jej můžete při převzetí balíku formou dobírky, nebo předem převodem z účtu. Expedujeme obvykle 1-3 pracovní dny od přijetí objednávky dle dostupnosti produktů. Přesný termín odeslání zásilky potvrzujeme emailem (každý pracovní den ráno mezi 7:00-9:00).

Ceník poštovného - pro ČR

V rámci ČR jsou zásilky doručovány do 24 hodin od podání.

Balíky společnosti Zásilkovna (pouze pro balíky do 5 kg!!!):
Objednávky nad 1500 Kč = poštovné ZDARMA.
Objednávky placené převodem = poštovné 49 Kč.
Objednávky placené dobírkou = poštovné 49 Kč + doběrečné 25 Kč.

Balíky společnosti GLS:
Objednávky nad 1500 Kč = poštovné ZDARMA.
Objednávky placené převodem = poštovné 90 Kč.
Objednávky placené dobírkou = poštovné 90 Kč + doběrečné 30 Kč.

Balíky společnosti Česká pošta:
Objednávky nad 2000 Kč = poštovné ZDARMA.
Objednávky placené převodem = poštovné 110 Kč.
Objednávky placené dobírkou = poštovné 110 Kč + doběrečné 35 Kč.

Balné ZDARMA.

Ceník poštovného - pro Slovensko

Na Slovensko zasíláme pouze objednávky předem uhrazené převodem z účtu.

Balíky společnosti Zásilkovna (pouze pro balíky do 5 kg!!!):
Objednávky nad 1500 Kč = poštovné ZDARMA.
Objednávky placené převodem = poštovné 90 Kč.

Balíky společnosti Česká pošta:
Objednávky nad 1500 Kč = 230 Kč.
Objednávky placené převodem = poštovné 330 Kč.

Balné ZDARMA.

Reklamace

Přestože expedici zboží věnujeme velkou péči, může se stát, že uděláme nějakou chybu. Pokud jste od nás dostali zboží, které nesplnilo Vaše očekávání, nebo v zásilce něco chybí, napište nám a uděláme vše, abychom problém napravili.

Vrácení zboží

Pokud se rozhodnete, že nějakou věc nechcete až potom, co ji převezmete, napište nám do 14 dnů od doručení a pošlete ji zpět nepoužitou a neporušenou na adresu naší provozovny. Přiložte prosím číslo objednávky a číslo účtu, na který Vám obratem vrátíme peníze. Důvod udávat samozřejmě nemusíte.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji nakládáme podle v souladu s GDPR dle Podmínek ochrany osobních údajů, které naleznete zde: https://docs.cestaprirody.cz/podminky_ochrany_osobnich_udaju.pdf. V krátkosti - Vaše osobní údaje užíváme pouze k vyřízení Vašich objednávek a k věcem s tím bezprostředně souvisejícím. Údaje neposkytujeme žádné třetí straně, vyjma dopravců a společností, které provozují nástroje pro správu online agendy (zasílání dotazníků spokojenosti, zasílání newsletterů). Pokud si nepřejete, abychom Vaše kontakty po vyřízení objednávky dále uchovávali, napište nám a my je ze systému odstraníme. Vyžádaný emailový zpravodaj (newsletter) můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz na konci každé zprávy.

Nakupování u nás šetří Váš čas

Relaxujte... :-)